Uczniowie


Klasa III

wychowawca: mgr Agata Kierońska

 

1. Badoń Sylwia

2. Jagła Tomasz

3. Janczur Mikołaj

4. Janczur Patryk

5. Jesiąka Mateusz

6. Klasa Patrycja

7. Król Hubert

8. Kubata Jakub

9. Piątek Ireneusz

10. Piątek Szczepan

11. Pluta Dawid

12. Podedwórny Dominika

13. Rozenek Agnieszka

14. Rudecki Marcin

15. Rusiecki Radosław

16. Tetela Klaudia

17. Tommaso Tamburrino

18. Wicher Sylwia

19. Wróblewska Natalia

20. Zapart Kamila

SYLWIA BADOŃ

Mam na imię Sylwia Badoń. Chodzę do Gimnazjum w Koczanowie. Lubię słuchać muzyki. Uwielbiam zwierzęta, a najbardziej psy. Przedmiot, jaki lubię w szkole to, język polski. Natomiast nie lubię historii. Książek czytać też nie lubię.

TOMASZ JAGŁA

Mam na imię Tomek i jestem uczniem klasy 1 gimnazjum w Koczanowie. Jestem bardzo gadatliwy i często przeszkadzam nauczycielom w prowadzeniu lekcji. Lubię sporty, a najbardziej piłkę nożną i koszykówkę. Jestem wiernym kibicem Wisły Kraków. Interesuję się strażą pożarną, mam legitymację młodego dowódcy, którą zdobyłem w tym roku na obozie strażackim w Rewalu. Na ogół jestem dowcipny, wesoły i bardzo ruchliwy, co czasem przeszkadza mi w nauce.

HUBERT KRÓL

Nazywam się Hubert Król. Mam 13 lat i chodzę do Gimnazjum w Koczanowie. Mój ulubiony kolor to zielony. Moje hobby to kolekcjonowanie figurek zwierząt. Moim ulubionym pupilem jest kotka Łatka. Lubię jazdę konną i długie wieczorne spacery. Nie lubię chodzić do szkoły i się uczyć. W przyszłości pragnę zostać biologiem.

AGNIESZKA ROZENEK

Nazywam się Agnieszka Rozenek. 21 sierpnia obchodzę urodziny. Do Koczanowa przyszłam ze Szkoły Podstawowej w Książnicach Wielkich. Moim hobby jest czytanie, głównie fantastyki i kryminałów. W wolnych chwilach również chętnie rysuję. Często ludzi, ale zdarza mi się rysować krajobrazy lub martwą naturę. Moim ulubionym sportem jest lekkoatletyka, a konkretnie bieganie. Natomiast moim ulubionym przedmiotem jest język polski oraz ewentualnie języki obce.

NATALIA WRÓBLEWSKA

Mam na imię Natalia Wróblewska, jestem uczennicą klasy I Gimnazjum w Koczanowie. Na ogół jestem wesoła i zakręcona. Moim hobby jest rysowanie i jeżdżenie na rolkach. W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi. Uwielbiam słuchać muzyki, oglądać zagraniczne filmy oraz chodzić na zakupy. Moim ulubionym przedmiotem jest język polski, chociaż  nienawidzę czytać. W przyszłości pragnę się zająć architekturą.