Osiągnięcia uczniów


Rok szkolny 2014/2015

Nasz udział w konkursach:
o konkurs plastyczny zorganizowany przez Centrum Kultury w Proszowicach
wyróżnienie:
 Karolina Gorczyca
 Krzysztof Kot
o konkurs plastyczny ,,Europejskie podróże po kulturze” zorganizowany przez Polskie Stowarzyszenie Animatorów Kraków
wyróżnienie:
 Wiktoria Kot
 Sylwia Liberska
 Bartłomiej Liberski
 Julia Gorczyca
o gminny konkurs ,,Oczarowani bajką”
 miejsce I - Jadwiga Głowa
o powiatowy konkurs,, Oczarowani bajką”
 Miejsce II - Jadwiga Głowa
o konkurs recytatorski ,, Teatr młodego aktora” w Kętach
 miejsce I - Jadwiga Głowa
o ogólnopolski konkurs ,, świetlik”- I nagroda- T. Banach
wyróżnienie:
 B. Stojak,
 B. Liberski,
 T. Słaby,
 O. Czarnecka,
 A. Klimek ,
 A. Micuda,
 A. Płaszewski,
 Z. Wróblewska
o Konkurs ,,Pisanka Wielkanocna” zorganizowany przez Centrum Kultury i Wypoczynku w Proszowicach
 miejsce II - J. Kwiecień
o ogólnopolski Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy (wiedzowy) organizator Firma ,,EDI-konkursy Przedmiotowe”
wyróżnienia:
 K. Nowak,
 A. Puchała
o ogólnopolski Konkurs Ekologiczno- Przyrodniczy (plastyczny)organizator Firma ,,EDI-konkursy Przedmiotowe”
wyróżnienie:
 J. Kwiecień
o konkurs plastyczny organizator Uniwersytet Pedagogiczny w związku z XV festiwalem Nauki w Krakowie ,,Światło czarodziejem magii”
wyróżnienie:
 S. Liberska,
 O. Czrnecka,
 A. Klimek,
 Z. Wróblewska
o klasa przyjazna dla środowiska /konkurs gminny/
 miejsce III - klasa IV + 11 wyróżnień
o konkurs szopek bożonarodzeniowych
wyróżnienie:
 P. Kopeć
o konkurs palm wielkanocnych
wyróżnienie:
 M. Zaręba
o przegląd kolęd i pastorałek
miejsce I - O. Czarnecka
o szopka bożonarodzeniowa
wyróżnienie:
 P. Kopeć
 K. Kwapień
o konkurs pisanek i ozdób bożonarodzeniowych
 udział: K. Kot, B. Liberski, S. Liberska,K. Nowak, B. Stojak, J. Banach, K. Ciśla, M. Klimek, B. Kura
o konkurs biblijny
 etap II - O. Czarnecka, A. Micuda
o szkolny konkurs BRD
 miejsce I - -P. Kopeć
o konkurs  języka angielskiego
 udział: A. Klimek, A. Micuda, O. Czarnecka
o konkurs recytatorski im. Ludwika Hieronima Morstina
wyróżnienie: Gabriela Kłoda

 

 

 

 

 

 

Rok szkolny 

 

Cieśla Patrycja, kl. 5 - wyróżnienie w powiatowym konkursie plastycznym "Kartka wielkanocna"

                                          (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)

 

Grabowska Gabriela, kl. 5 - nagroda dodatkowa w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

                                           (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Jagła Katarzyna, kl. 3 - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim "Oczarowani bajką"

                                        (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Janczur Patryk, kl. 6 - nagroda dodatkowa w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

                                        (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Klimek Dawid, kl. 5 - III miejsce w powiatowym konkursie ozdób wielkanocnych

                                      (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)

 

Kłoda Gabriela, kl. 4 - wyróżnienie w konkursie recytatorskim im. Ludwika Hieronima Morstina

                                      - III miejsce w gminnym konkursie "Oczarowani Bajką"

                                      - II miejsce w powiatowym konkursie "Oczarowani Bajką"

                                        (nauczyciel prowadzący: mgr Anna Wąsowicz)

 

Kot Kamila, kl. 5 - I miejsce w powiatowym konkursie ozdób wielkanocnych

                                 (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)

 

Sowa Jakub, kl. 3 - wyróżnienie w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym „Kangur"

                                   - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

                                   - wyróżnienie w gminnym konkursie recytatorskim "Oczarowani bajką"

                                     (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Stalmach Sandra, kl. 6 - III miejsce w Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego dla Szkół Podstawowych

                                              (nauczyciel prowadzący: mgr Adrian Golis)

                                            - wyróżnienie w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"                     

                                               (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)

 

Śmiałek Wojciech, kl. 2 - III miejsce w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

                                               (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)

 

Wacławik Klaudia, kl. 3 - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

                                             (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Winiarski Oskar, kl. 4 - wyróżnienie w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych „Świetlik"

                                            (nauczyciel prowadzący: mgr Łucja Kułas)

 

Wróblewska Natalia, kl. 6 - II miejsce w powiatowym etapie konkursu plastycznego "Kartka wielkanocna"

                                                 - II miejsce w powiatowym konkursie ozdób wielkanocnych

                                                    (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska) 

 

klasa 6 (cała) - II miejsce w gminnym konkursie "Klasa przyjazna dla środowiska" 

 

klasa 6 (reprezentacja) - I miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki koszykowej "O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej

                                              w Książnicach Wielkich"

                                            - II miejsce w międzyszkolnym turnieju piłki nożnej "O Puchar Dyrektora Szkoły Podstawowej

                                               w Książnicach Wielkich" 

                                              (nauczyciel prowadzący: mgr Beata Słaby)

 

klasa 6 (zespół: Tomasz Jagła, Mikołaj Janczur, Jakub Kubata) - II miejsce w Konkursie Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

                                      (nauczyciel prowadzący: mgr Dorota Dąbrowska)